Slideshow (100%x100%)

Yhteystiedot

Puheenjohtaja

Timo Kerkkonen
 0400 497 968
 puheenjohtaja@metalli43.fi

Varapuheenjohtaja

Ari Pihlajamäki

Sihteeri

Sirpa Riihiaho
 040 5242 752
 sihteeri@metalli43.fi

Taloudenhoitaja

Vesa Haakana
 050 3479 497
 taloudenhoitaja@metalli43.fi

Tiedotussihteeri

Niina Kurki
 040 4449 306
 tiedotussihteeri@metalli43.fi

Opintosihteeri

Anne Alén
 050 0837 960
 anne@metalli43.fi

Vapaa-ajan jaosto

Arto Terrimäki
 050 5384 049
 artoterrimaki@gmail.com

Naisjaosto

Anne Alén
 050 0837 960
 anne@metalli43.fi

Veteraanijaosto

Erkki Saarinen
 050 404 7677
 erkki.saarinen@metalli43.fi

Kv-vastaava

Timo Kerkkonen

Mökkiasiat

Gösta Sundström

 

Liity jäseneksi! Samalla varmistat, että oikeuksistasi työpaikalla pidetään huolta.

Yhteystiedot

Hämeenlinnan Metallityöväen Ammattiosasto 43 Ry

Kasarmikatu 7 B,
13100 Hämeenlinna

metalli43@metalli43.fi